VY2102M29Y5US63V7
Partnumber:
VY2102M29Y5US63V7
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Single Suppression X1/Y2 0.001uF 440VAC/300VAC Y5U 20% (7.5 X 5mm) Radial Disc 7.5mm 125°C Bulk