VY2103M63Y5UG63V0
Partnumber:
VY2103M63Y5UG63V0
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Suppression X1/Y2 0.01uF 440VAC/300VAC Y5U 20% (16 X 5mm) Radial 10mm 125°C Bulk