VY2332M41Y5US6TV5
Partnumber:
VY2332M41Y5US6TV5
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Suppression X1/Y2 0.0033uF 440VAC/300VAC Y5U 20% (10.5 X 5mm) Radial 5mm 125°C T/R