VY2472M49Y5US6TV7
Partnumber:
VY2472M49Y5US6TV7
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Suppression X1/Y2 0.0047uF 440VAC/300VAC Y5U 20% (12.5 X 5mm) Radial 7.5mm 125°C T/R