VZH4R7M1VTR-0406
Partnumber:
VZH4R7M1VTR-0406
Manufacturer:
Lelon Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 4.7uF 35V 20% (4 X 5.7mm) SMD 80mA 2000h 105°C T/R