W10NK60Z
Partnumber:
W10NK60Z
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
339 in stock
SKU:
W10NK60Z
Package
Trans MOSFET N-CH 600V 10A 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube