W22-8K2JI
Partnumber:
W22-8K2JI
Manufacturer:
TT Electronics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Wirewound 8.2K Ohm 5% 7W ±75ppm/°C Vitreous Enamel AXL T/R