W228K2JI
Partnumber:
W228K2JI
Manufacturer:
WELWYN
products.category:
others
Availability:
1606 in stock
SKU:
W228K2JI
Package
RES WIREWOUND 8.2K OHM 5% 7W 脗卤75PPM脗掳C VITREOUS ENAMEL AXL T/R