W23-100RJI
Partnumber:
W23-100RJI
Manufacturer:
TT Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Wirewound 100 Ohm 5% 10.5W ±75ppm/°C Vitreous Enamel AXL Box