W2A41A330KAT2A
Partnumber:
W2A41A330KAT2A
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Array 33pF 100V C0G 10% 0508 Pad SMD 4 Capacitor 125°C T/R