W2F11A2218AT1F
Partnumber:
W2F11A2218AT1F
Manufacturer:
AVX
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Feed Through 220pF 100VDC C0G -20% to 50% Flat 0805 125°C Automotive