W2L1ZD334MAT1S
Partnumber:
W2L1ZD334MAT1S
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.33uF 10V X5R 20% Wide Terminal SMD 0508 85°C T/R