W3A43C333KAT2A
Partnumber:
W3A43C333KAT2A
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Array 0.033uF 25V X7R 10% 0612 Pad SMD 4 Capacitor 125°C T/R