W3A45C221KAT2A
Partnumber:
W3A45C221KAT2A
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Array 220pF 50V X7R 10% 0612 Pad SMD 4 Capacitor 125°C T/R