W3F15C2228AT1A
Partnumber:
W3F15C2228AT1A
Manufacturer:
AVX
products.category:
others
Availability:
536 in stock
SKU:
W3F15C2228AT1A
Package
CAP FEED THROUGH 0.0022UF 50VDC X7R -20% TO 50% FLAT 1206 125脗掳C