W3F41A4708AT1A
Partnumber:
W3F41A4708AT1A
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Array 47pF 100V C0G -20% to 50% 0612 Pad SMD 4 Capacitor 125°C T/R