W3H15C2238AT1F
Partnumber:
W3H15C2238AT1F
Manufacturer:
AVX
products.category:
others
Availability:
327 in stock
SKU:
W3H15C2238AT1F
Package
CAP CERAMIC 0.022UF 50V X7R -20% TO 50% PAD SMD 0612 125脗掳C T/R