W6262ZD240
Partnumber:
W6262ZD240
Manufacturer:
WESTCODE
products.category:
MODULES
Availability:
100000 in stock
Package
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 6262A, 2400V V(RRM), Silicon