W67-X2Q12-15
Partnumber:
W67-X2Q12-15
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
others
Availability:
1583 in stock
SKU:
W67-X2Q12-15
Package
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 1Pole 15A 277VAC