W68-X2Q12-25
Partnumber:
W68-X2Q12-25
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
MODULES
Availability:
1531000 in stock
SKU:
W68-X2Q12-25
Package
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 2Pole 25A 277VAC