WDBR2-47RKIWSS
Partnumber:
WDBR2-47RKIWSS
Manufacturer:
TT Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 47 Ohm 10% 2000W ±600ppm/°C Bolt-On Bulk