WF06W1501BTL
Partnumber:
WF06W1501BTL
Manufacturer:
Walsin Technology
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 1.5K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±10ppm/°C Pad SMD T/R