WHE250FET
Partnumber:
WHE250FET
Manufacturer:
Ohmite Mfg Co
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Res Wirewound 250 Ohm 1% 5W ±20ppm/°C Molded AXL T/R