WHS5-10RJT075
Partnumber:
WHS5-10RJT075
Manufacturer:
TT Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Wirewound 10 Ohm 5% 5W ±200ppm/°C Cement AXL T/R