WHS5-47RJT075
Partnumber:
WHS5-47RJT075
Manufacturer:
TT Electronics Resistors
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
RESISTOR, WIRE WOUND, 5W, 5%, 200ppm, 47ohm, THROUGH HOLE MOUNT, AXIAL LEADED, ROHS COMPLIANT