WK73R2BTTD100J
Partnumber:
WK73R2BTTD100J
Manufacturer:
KOA Speer Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0612 10 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Wide Terminal SMD Automotive T/R