WKO102MCPCJ0KR
Partnumber:
WKO102MCPCJ0KR
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Suppression X1/Y2 0.001uF 440VAC/300VAC Y5U 20% (10 X 5mm) Radial 7.5mm 125°C Bulk