WKP102MCPEF0K
Partnumber:
WKP102MCPEF0K
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Suppression X1/Y1 0.001uF 760VAC/500VAC Y5U 20% (10 X 6mm) Radial 12.5mm 125°C Bulk