Partnumber: WMF6P22K-F
products.category: C/R/E
Availability: 1125 in stock
SKU: WMF6P22K-F
decrease increase
Package Cap Film 0.22uF 600V/630V PET 10% (18.3 X 41.3mm) Axial 125°C