WP6C-P024VA1-R6000
Partnumber:
WP6C-P024VA1-R6000
Manufacturer:
Japan Aviation Electronics Industry, Ltd
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn FPC Connector PIN 24 POS 0.4mm Solder ST SMD T/R