WPN201610M2R2MT
Partnumber:
WPN201610M2R2MT
Manufacturer:
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 1MHz Metal 1.6A 0.16Ohm DCR 0806 T/R