WPRT20AB-15RJB270
Partnumber:
WPRT20AB-15RJB270
Manufacturer:
TT Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Res Wirewound 15 Ohm 5% 20W ±400ppm/°C Ceramic RDL Automotive AEC-Q200 Box