WR02X220JAL
Partnumber:
WR02X220JAL
Manufacturer:
WALSIN
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0201 22 Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R