WR04X1003FTL
Partnumber:
WR04X1003FTL
Manufacturer:
Walsin Technology
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 100K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R