WR06X1001FTLJ
Partnumber:
WR06X1001FTLJ
Manufacturer:
Walsin Technology
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 1K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R