WR06X1100FTLJ
Partnumber:
WR06X1100FTLJ
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 110 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R