WR06X1472FTL
Partnumber:
WR06X1472FTL
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 14.7K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R