WR06X1802FTL
Partnumber:
WR06X1802FTL
Manufacturer:
Walsin Technology Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 18000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603, CHIP, LEAD FREE