WR06X2701FTLJ
Partnumber:
WR06X2701FTLJ
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 2.7K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R