WR06X3300FTL
Partnumber:
WR06X3300FTL
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 330 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R