WR06X4701FTL
Partnumber:
WR06X4701FTL
Manufacturer:
Walsin Technology
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 4.7K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R