WR06X5101FTLJ
Partnumber:
WR06X5101FTLJ
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 5.1K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R