WR08X2001FTLJ
Partnumber:
WR08X2001FTLJ
Manufacturer:
Walsin Technology
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 2K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R