WR08X5601FTLJ
Partnumber:
WR08X5601FTLJ
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 5.6K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R