WR08X6801FTLJ
Partnumber:
WR08X6801FTLJ
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Res 0805 6.8K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R