WR12X1001FTR
Partnumber:
WR12X1001FTR
Manufacturer:
Walsin Technology
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 1K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R