WR12X3302FTLJ
Partnumber:
WR12X3302FTLJ
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 33K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R