WR12X3900FTL
Partnumber:
WR12X3900FTL
Manufacturer:
Walsin Technology
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 390 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R