WR12X6802FTL
Partnumber:
WR12X6802FTL
Manufacturer:
Walsin Technology Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 68000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206, CHIP, LEAD FREE