WR25X201JTL
Partnumber:
WR25X201JTL
Manufacturer:
Walsin Technology
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 200 Ohm 5% 1W ±100ppm/°C Pad SMD T/R